Chladná zima

Jestli je zima, je nejlepší dát králíčkovi do kotce hodně sena, protože králíčkovi bude dobře a teplo.Pokud si chcete v zimě pořídit králíka, nechte to na jindy, protože králík je ve vyhřátém zvěrimexu a takhle by mohl prochladnout a umřít.Více se dozvíte v sekci Nemoci králíků.
Pokud nejste alergičtí na zvířata nebo nemáte astma, můžete si v zimě králíčka normálně pořídit.V opačném případě bych radila pořídit si králíčka na jaře nebo v létě.

Jelikož je v zimě u nás v mírném pásu úplně všude zima, někdy zasněží všude (neříkejte mi, že ne) je nejlpší:

1) Kr
álíčka nevytahovat, tím vám však neříkám, že se s ním nesmíte po celou zimu
mazlit, ale když chcete, přehoďte na něj nějakou tu deku, ať mu není zima.

2) Moc ho neberte domů, protože doma máte určitě teplo, protože topíte a když ho máte v teple a pak ho přenesete do zimy, takhle by ho mohla přejít zima, onemocněl by a umřel.Totéž platí i pro králíčata.

3) Hodně jim stlát, nejlepší by bylo seno, protože seno je dobrý „topič“ a králíčkům se to bude hooooodně líbit, když jim dáte hodně sena.

4) !!!!!Tohle je asi největší chyba, která by napadla jenom blázna, doufám že nenapadla ani nenapadne vás.Je to koupání králíčků, tohle v zimě rozhodně nedělejte, protože jakmile je osušíte ručníkem, musíte sušit i fénem a fén je teplý a králíčka by pak venku mohla přejít zima a umřel by.Takovou blbost rozhodně nedělejte!!!!!!!!!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>